Бойовики обіцяють розстрілювати тих, хто не захоче бути “добровільно мобілізованим”

бойовик-зброя з триколоромУ терористів склалась вкрай складна ситуація – їх ряди значно поріділи, а охочих їх поповнювати практично вже нема.

Особливо не прагнуть ставати бойовиками місцеві мешканці окупованих терористами територій України, бо вони на власному досвіді вже знають, що таке “ЛНР” та “ДНР”. Скоро воювати за ці терористичні організації буде зовсім нікому.

Читайте також. Втечу бойовиків з-під Вуглегірська стримують загороджувальні загони МВС Росії

За даними РНБО, які сьогодні озвучив журналістам полковник Андрій Лисенко, бойовики зараз масово покидають свої позиції біля Вуглегірська та Дебальцевого, намагаючись врятувати свої життя. Дезертирство стало настільки масовим, що під Вуглегірськом МВС Росії із внутрішніх військ виставило загороджувальні загони, які стріляють у спину бойовикам-дезертирам.

Читайте також. Дебальцеве контролюють українські військові — РНБО

Окрім того, в боях проти української армії бойовики несуть останнім часом значні втрати не тільки в техніці, а й у живій силі. Тому й оголосив очільник терористичної “ДНР” Олександр Захарченко мобілізацію. При цьому заявляв, що вона буде “добровільною”. Однак іти воювати за терористів місцеві мешканців окупованих територій Донбасу не хочуть.

Читайте також. Терористи оголосили загальну мобілізацію і хочуть зігнати на війну 100 тис осіб

“Бойовики погрожують вдатися до терору. Так, у Ровеньках керівництво так званої «комендатури» міста погрожує розстрілами відмовників”, – розповів сьогодні речник АТО Андрій Лисенко.

Читайте також. АТЦ: заяви про «мобілізацію» в «ДНР» свідчать про програш терористів під Дебальцевим