Бойовики не впевнені, що захопили гарнізон українських військових, але вже вихваляються цим

бойовик11-троє в поліБойовики оприлюднили на одному із сепаратистських сайтів “інформацію” про черговий свій “подвиг”. Розповідають про напад на сили АТО у притаманній терористам бравурній манері. При цьому самі ж зазначають, що ця “інформація” потребує перевірки.

«Надходить інформація, яка ще потребує перевірки, про те, що диверсійно-розвідувальна група (ДРГ) армії Новоросії на захоплених у н.п. Тельманове броньовиках Нацгвардії “Кугуар” зробила вилазку в глибокий тил противника, захопивши зненацька гарнізон одного з блокпостів між Слов’янською і Краматорському і зайнявши оборонні споруди.

Як повідомили в штабі ополчення, диверсанти тут же, влаштувавши засідку, знищили конвой постачання супротивника з автомобілів Зіл і ГАЗ-53.

Напад на конвой українських військових тривав, за версією терористів, лише 7 хвилин. Спочатку бойовики випустили п'ять ракет, потім пролунали автоматні і кулеметні черги», - вихваляються бойовики, хоча не підтверджено, що такий інцидент взагалі мав місце. Тим більше, що «повідомлення» не містить вказівок на час чи дату.