Бойовики накривають танками і артилерією Широкіне, Лебединське та Водяне

звантаженняБойовики продовжують обстріл Широкіного, Лебединського з артилерії і Водяного – з танків. Про це йдеться в повідомленні оборони Маріуполя на сторінці в Facebook.

“Тільки що бойовики відкрили вогонь з РСЗВ “Град” з н. п. Комінтернове по н. п. Лебединському. Крім цього терористи завдали мінометний удар по Заїченку по Водяному, на додаток до мінометів 3 танки противника зараз стріляють по позиціях Національної гвардії України в н. п. Водяне і по самому населеному пункту”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, йдеться в повідомленні, триває артилерійський обстріл Широкіного. “В самому місті, слава богу, поки що нічого не відбувається, обстріли ведуться по населеному пункту Широкіне, в даний момент супротивник стріляє з танків і артилерії, мінометів, загалом, з усього важкого озброєння, яке у нього є”, – заявив керівник кризового центру оборони Маріуполя Роман Соколов.

За словами Соколова, йде якесь маневрування технікою вздовж кордонів сектора "М", але кількість техніки не представляє яку-небудь загрозу для міста Маріуполя, це за повідомленнями нашої розвідки.

Також, за словами Соколова, спроб прориву супротивник не робив.

"Ні, прориватися поки що ніхто не пробував. На даний момент і протягом останніх днів, вони намагаються заволодіти селищем Широкіне, але наші сили АТО не дають їм це зробити", - зазначив Соколов.

У той же час в батальйоні "Азов" на сторінці в Facebook повідомляють, що позиції українських військ в районі н. п. Широкіне обстрілює артгрупа, яка підтримує війська противника.

"У складі артгрупи - 4 вогневі підрозділи (2 - свольная артилерія, 1 - РСЗВ, 1 - САУ). Фіксувалися спроби танкових підрозділів противника атакувати позиції українських військ у цьому районі. Відзначається активність повітряної розвідки противника (БПЛА)", - відзначають в "Азові".