Бойовики на окупованому Донбасі заявили про понад 660 випадків Covid-19

Донбас-вказівник Донецьк ЛуганськНа вечір 21 травня на окупованому Донбасі загалом виявлено 661 випадок Covid-19, з яких 13 — летальні. Таку статистику захворювання на коронавірус оприлюднила окупаційна влада самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». За цими даними, у самопроголошеній «ДНР» виявлено 305 випадків Covid-19, у самопроголошеній «ЛНР» — 356.

Як повідомляє так зване «міністерство охорони здоров’я ДНР», загалом на окупованій частині Донеччини з початку спалаху зареєстровано 305 випадків коронавірусу, 9 з яких — летальні. При цьому, за твердженням бойовиків, 73 пацієнти з Covid-19 на окупованих «ДНР» територіях вже одужали.

ф1

Окупаційна влада «ЛНР», як повідомляють тамтешні сепаратистські ЗМІ, станом на вечір 21 травня визнала на окупованих територіях Луганщини загалом 356 випадків коронавірусу.

ф3ф4

Як заявляло 28 квітня так зване «міністерство охорони здоров’я ЛНР», один із випадків Covid-19 на окупованих «ЛНР» територіях закінчився смертю пацієнта з підтвердженим діагнозом «коронавірус». Відтоді про нові летальні випадки коронавірусу бойовики «ЛНР» не повідомляли аж до 19 травня. Тоді сепаратистські ЗМІ з посиланням на так званого “міністра охорони здоров’я ЛНР” заявили, що з початку спалаху на окупованих територіях Луганщини зафіксовані 4 смертельні випадки Covid-19. Четвертою стала смерть головного лікаря Луганської міської лікарні №4 Олексія Навроцького, який заразився коронавірусом.

ф2

Також «міністерство охорони здоров’я ЛНР» заявило, що серед 356 випадків коронавірусу понад 10 виявили серед дітей.

Читайте також: Бойовики визнали наявність хворих на коронавірус на окупованому Донбасі

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», до кінця березня російські окупанти Донбасу не визнавали, що в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» є хворі на коронавірус, хоч місцеві мешканці повідомляли в мережі про масові захворювання і смерті на окупованому Донбасі від інфекції, схожої на Covid-19.

Читайте також: Бойовики на окупованому Донбасі заявили про майже 500 випадків Covid-19 і скасування карантину

Зазначимо, що реальна ситуація з захворюваністю на коронавірус на окупованому Донбасі — невідома: російські окупанти з пропагандистською метою завжди приховували невигідну їм інформацію. Тому чи справді у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» наразі загалом 661 хворий на коронавірус, чи реальна кількість більша в рази, — невідомо.

Читайте також: Бойовики на окупованому Донбасі погрожують кидати медиків «на підвал» за правду про коронавірус