Бойовики на окупованому Донбасі спричинили ДТП: їх авто опинилось на тротуарі (Фото)

ф2Бойовики на окупованому Донбасі регулярно скоюють аварії, провину за які покладають на невинних цивільних, оскільки проти озброєних окупантів в самопроголошених псевдореспубліках місцеві мешканці повставати бояться, а в так званих «ДНР» і «ЛНР» панує беззаконня і право того, в кого зброя.

Про черговий такий випадок — ДТП, що її спричинив в окупованмоу “ДНР” Донецьку 20 жовтня автомобіль бойовиків, — у мережі повідомляли очевидці, виклавши фото з місця аварії.

За повідомленням свідків, аварія сталась близько 20-ї години 20 жовтня нв центрі окупованого Донецька – на перехресті проспекту Миру і вулиці Артема.

Про постраждалих в аварії очевидці нічого не повідомили, однак на фото видно, що швидка на місце ДТП приїздила. Також на знімках видно, що машина бойовиків внаслідок аварії виїхала на тротуар.

Очевидці впевнені, що винуватцем ДТП є “Волга” з чорними номерами так званої “армії ДНР”.

Це далеко не перша ДТП, яку влаштовують на окупованому Донбасі бойовики. Окупаційна влада “ДНР” і “ЛНР” про такі випадки нічого не повідомляє, намагаючись замовчувати “подвиги” бойовиків, які безкарно творять беззаконня на окупованому Донбасі.

ф4

ф1ф2ф3