Бойовики на Донбасі прицільно знищують обладнання для фіксації порушень перемир’я – розвідка

Російські окупанти ведуть прицільний обстріл по камерах відеоспостереження, щоб ті не зафіксували просування бойовиків вперед та порушення російськими окупантами режиму тиші.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на дані української військової розвідки, для цього бойовики активізували діяльність своїх снайперів і диверсійно-розвідувальних груп на передовій Донбасу.

“Російські диверсанти знищують елементи систем відеоспостереження з метою приховування дій у “сірій зоні”, уникнення відповідальності за порушення Мінських домовленостей про припинення вогню, нанесення втрат особовому складу підрозділів Об’єднаних сил та провокування вогню у відповідь”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські окупанти просувають вперед свої позиції на Донбасі (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 5 лютого штаб ООС проінформував, що бойовики порушили заборону Мінських домовленостей від 22 липня 2020 року на просування вперед своїх позицій. Так, українська сторона зафіксувала просування позицій російських окупантів у бік підрозділів ЗСУ біля Кримського на Луганському фронті.

Читайте також: За час перемир’я бойовики на одній ділянці фронту Донбасу облаштували 6 нових позицій (Відео)

Раніше українські військові повідомляли про просування позицій бойовиків вперед на Донецькому фронті в районі Горлівки.