Бойовики на Донбасі показали, як вчаться стріляти з улюбленої зброї ісламських терористів (Відео)

Град-П- на фоні снігу КП трубаОкупанти українського Донбасу і не збираються виконувати Мінські угоди і припиняти вогонь. Навпаки – нарощують свою боєздатність.

Так, терористи взялись проводити навчання нових бойовиків, які вчиться стріляти з улюбленої зброї ісламських терористів – переносних “Градів-П”, що стріляють однією реактивною ракетою.

Бойовики зняли на відео і виклали в мережу пуск такої ракети, заявивши, що далі військові навчання будуть проводити на полігоні.

Читайте також: Стало відомо, з якої зброї бойовики обстріляли квартал поруч з особняком Захарченка (Фото)

Нагадаємо, в листопаді 2015 року бойовики пострілом з “Града-П” мало не знесли будинок, в якому в окупованому Донецьку живе “глава ДНР”.

Читайте також: На окупованому Донбасі виготовляють зброю для ІДІЛ (Фото)

Рік тому українська розвідка повідомляла про те, що бойовики “ДНР” і “ЛНР” налагодили на окупованому Донбасі виробництво портативних “Градів-П”. Більше того, у вантажівці терористів, що підірвалась на міні у зоні АТО, були виявленіці переносні реактивні установки “Град-П” з інструкціями до них арабською мовою.

Читайте також: Бойовики гатять із артилерії і портативних «Градів» по мирних селах Донбасу (Відео)

24 ж січня цього року бойовики активно застосовували “Гради-П” для обстрілу на Донбасі.

Довідково: 9П132 «Град-П» («Партизан») — радянська переносна реактивна пускова установка. Розроблена на прохання уряду Демократичної республіки В’єтнам у 1965 році. Основним призначенням установки 9П132 є використання партизанськими військами проти живої сили, вогневих засобів і техніки противника, де ускладнене застосування звичайних артилерійських систем.