Бойовики на Донбасі масово заражаються смертельним захворюванням

бойовик-везуть на тачках радісного з пляшкою горілкиПияцтво, наркоманія, дизертирство, а тепер ще й смертельні захворювання – проросійські бойовики на Донбасі вже не хочуть воювати за “рускій мір”.

Раніше у бойовиків “ДНР” та в окупованих ними містах Донбасу відзначали спалахи хвороб, що передаються статевим шляхом.

Тепер черга дійшла до таких хвороб, що ліків від них ще не винайшли, – синдром набутого імунодифіциту.

Читайте також: Вся суть «ДНР» і ЛНР» — у двох знімках (Фото)

За повідомленням української розвідки, СНІД у бойовиків "ДНР" почали виявляти масово. Відтак тепер цілий підрозділ терористів перевірять на наявність цього захворювання.

"У результаті постійного очікування наступальних дій, небажання брати участь в активних бойових діях відзначається відтік військовослужбовців з 2 мотострілецького батальйону (Тельманово) 1 окремої мотострілецької бригади (Комсомольське). Як наслідок - укомплектованість особовим складом підрозділів 2 мсб складає менше ніж 35%.

Поряд з цим, серед особового складу 2 мсб почастішали випадки захворювання на ВІЛ/СНІД, що також впливає на боєздатність. За квітень цього року діагноз підтверджено у трьох військовослужбовців. Командуванням 1 омсбр прийнято рішення про перевірку 100% особового складу бригади на наявність захворювання", - повідомляє ГУР Міноборони України.