Бойовики на ділянці розведення сил на Донбасі зводять нові укріплення і мінні поля

ф1Російські окупанти і не думають виконувати домовленості “нормандської четвірки” і Мінська та готуються до нового етапу активних бойових дій на Донбасі.

Про це свідчать дії російських окупантів під Петрівським на Донецькому фронті, де восени 2019 року відбулося роведення сил.

Як повідомляє ОБСЄ і своєму щоденному звіті за 22 січня, міжнародні спостерігачі в районі розведення сил біля Петрівського зафіксували два нових бліндажі, один із яких на краю ділянки розведення російські окупанти почали будувати після 5 січня цього року. Бліндажібойовиків уже з’єднані траншеями.

Читайте також: Штаб ООС опублікував докладну схему відведення військ під Петрівським і заявив про зрив бойовиками розведення

У межах ділянки розведення військ спостерігачі ОБСЄ також зафіксували 12 мін – бойовики закладають під Петрівським нові мінні поля.

Читайте також: Бойовики проговорились про свій підступний план для ЗСУ при розведенні військ під Петрівським

Всі ці порушення розведення сил і засобів російськими окупантами ОБСЄ зафіксувало за допомогою безпілотника – на місце розведення сил під Петрівським бойовики міжнародних спостерігачів не пускають уже багато тижнів.

Читайте також: Міношукачі і руки: як українські піротехніки знешкоджують мінні поля, закладені бойовиками під Петрівським (Відео)

ф1