Бойовики на БТР атакували батальйон “Донбас”, патріоти вирвалися з оточення

indexБійці Добровольчого батальйону територіальної оборони “Донбас” виравлись із оточення. Про це повідомив координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук.

“Щойно повідомили – батальйон Донбас начебто прорвався, зараз зосередилися біля блок-посту армійських. Це попередні дані. Будуть подробиці – відразу повідомимо”, – написав Д.Тимчук на своїй сторінці у Фейсбук.

Вночі, в районі с.Карловки Донецької області батальйон “Донбас” потрапив у засідку. Прийняв бій. Проти батальйону працюють автоматники, снайпери і РПГ.  Про це повідомив командир батальйону Семен Семенченко

До місця бою підійшов БТР сепаратистів, підтяглися великокаліберні кулемети, закидають гранатами. Ми не можемо підійти до своїх товаришів, працюють снайпера.

Всі мої звернення по телефону до командування армійських сил з проханням надіслати підкріплення почуті не були. Відійти не можемо, тому, що частина людей перебуває в оточенні. Просимо підмоги у військових частин, що знаходяться поблизу. У 15 км в сторону Красноармійська стоїть український армійський блок пост з 4 БТРами. Дайте, БТР !

9 поранених вивезені до лікарні", - зазначив С.Семенченко.