Бойовики могли обстріляти зупинку в Донецьку з території поблизу заводу “Топаз” – прокуратура

imagesБойовики могли вести обстріл зупинки у Донецьку з декількох точок. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявила керівник прес-служби прокуратури Донецької області Алла Коник.

“Ми вже володіємо оперативною інформацією від прямих свідків про те, що був вантажний автотранспорт з минометом, який був поблизу заводу “Топаз” в Куйбишевському районі міста. Саме з цього міномета здійснено 3 постріли в бік Ленінського району, після чого автомобіль зник у центр міста. За інформацією, яка надходить від свідків у Донецьк, бойовики могли вести вогонь з декількох точок. Такий же вантажівка свідки бачили в районі Мирний, яка здійснила близько 10 пострілів. Не виключено, що це був один і той же автомобіль з минометом”, – заявила Коник.

Нагадаємо, що сьогодні в Донецьку була обстріляна зупинка громадського транспорту. Точну кількість жертв не встановлено: у прокуратурі повідомляють, що загинули від 7 до 13 осіб.

У справі про обстріл зупинки у Донецьку відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора Донецької області.