З банди одіозного “Гіві” масово тікають бойовики

ГівіМісцеві бойовики уже шарахаються від терориста “Гіві і відмовляються служити в його одіозній банді “Сомалі”. Усе через те, що “Гіві” нещадно б’є своїх солдатів.

Про це заявляють самі терористи. У соцмережах і на сепаратистських форумах вони вже відкрито про це говорять.

Більше того, повідомляють, що бойовики “Сомалі” масово звільняються з банди під орудою “Гіві”.

Читайте також: Ногами в живіт: як бойовик «Гіві» своїх підлеглих «виховує» (Відео)

Так, бойовик із банди “Сомалі” повідомив, що з однієї з рот тепер уже “штурмового батальйону” Сомалі” так званої “армії ДНР” зібрались йти до 80% бійців.

Терорист повідомив, що така ситуація не тільки в цій банді, а й в усій “армії ДНР”, зокрема, і в окупованій Горлівці, де майже третина бойовиків написала “рапорти” на звільнення.

Читайте також: Є версія, кого з одіозних бойовиків «ДНР» знищать наступним

“У Сомалі – ще гірша ситуація. Не звільняють охочих до січня. Провели попереднє опитування, хто збирається йти: в одній з рот 80% підняли руку, в інших теж багато. Йдуть і ветерани, і новачки. Причина – самодурство комбата (Гіві). Сподівалися, хоч корпус приведе його до тями, але ні… Люди вже на стадії військкомату шарахаються від “Сомалі”. Піде відсотків 30%. З кого буде штурмовиків робити? Ми тут і так не дуже балувані, куди ж ще в “чорному тілі”? Загальний настрій – понурість і апатія, розквітло стукацтво, що дико для Донбасу. Якщо в цілому по армії, по ЗСН (“збройні сили новоросії” – ред.) пройтися, то основна проблема – це те, що за зразок була взята російська строкова армія. Але ми ж не строковики, і не бажаємо в них перетворюватися. Велика частина армії – мужики від 30″, – описав ситуацію в “арімії ДНР” бойовик банди “Сомалі”.

Читайте також: Ходаковський розповів, як російські радники «чмурили» одіозного бойовика «Гіві»

ф1