Бойовики “ЛНР” планували здійснити у День незалежності “психологічну атаку”

Представники терористичних угрупувань, які діють на сході України, готували провокацію на День незалежності у Львові.

Про це розповіла речниця управління Служби безпеки України у Львівській області Мирослава Клячківська.

«Ми не виключаємо того, що напередодні святкування Дня незалежності спецслужби Російської Федерації будуть намагатися розіграти сценарій з ескалації протистояння. Зокрема, можливі провокативні акції з антиукраїнською риторикою на Заході України. Але ми до цього готові», – сказала Клячківська.

Читайте також: Сенсаційні зізнання агента ФСБ: як Росія може розв’язати війну проти України (Відео)

Вона зауважила, що СБУ відомо про підготовку провокації у Львові, інформацію про яку розповсюдило інтернет-видання ІnformNapalm з посиланням на українських хакерів. Зазначимо, що видання повідомило про те, що група хакерів ‪«КіберХунта» отримала доступ до особистого листування бойовика т.зв. «Луганської народної республіки» з позивним «Грім», який координує інформаційні операції спецслужб Російської Федерації на Львівщині. З переписки стало відомо, що бойовики планують здійснити провокацію у Львові під час святкування 25-ї річниці проголошення Незалежності України.

Провокатори планували винайняти квартиру в центрі Львова і під час святкування увімкнути через гучномовці аудіозапис антиукраїнського змісту, пише Захід.нет.

За словами Клячківської, бойовики дійсно мали такі плани, проте вони зірвалися. «Цей факт нам відомий, це не фейк. Плани у терористів були, але зірвалися. Ми вживаємо всіх заходів, щоб уникнути провокацій на території Львівщини напередодні святкувань і працюємо в посиленому режимі з часу початку АТО», – сказала вона і додала, що кримінальних проваджень за цим фактом наразі не відкривали.