Бойовики “ЛНР” оголосили про свій “режим тиші”

Плотницький крупно віддіє честьТерористи “ЛНР” заявили, що почнуть “в односторонньому порядку” припинення вогню з опівночі 15 вересня.

Таку заяву, принагідно традиційно і безпідставно звинувативши українських військових у невиконанні Мінських угод, зробив так званий “глава “ЛНР” Ігор Плотницький.

“Сьогодні з метою демонстрації нашої прихильності до мирного врегулювання конфлікту ми робимо в односторонньому порядку черговий крок. Мною віддано відповідні вказівки о 00.00 годин в ніч з 14 на 15 вересня 2016 року встановити “режим тиші”. Усім підрозділам “Народної міліції” “Луганської народної республіки” відкривати вогонь у відповідь на обстріли та провокації з боку української армії та Нацгвардії суворо заборонено”, – йдеться в заяві “глави ЛНР”.

Читайте також: Режим «тиші»: бойовики знову пустили в хід артилерію (Відео)

Нагадаємо, 26 серпня в Мінську сторони конфлікту на Донбасі домовились про повне припинення вогню з 1 вересня.

Українські військові режим повної тиші почали з опівночі 31 серпня.

Бойовики ДНР" і "ЛНР" від 1 вересня домовленостей не дотримали жодної доби.

Читайте також: Бойовики форсували Сіверський Донець — стали відомі подробиці бою біля Станиці Луганської (Відео)

Зараз штаб АТО фіксує вже щодоби понад 30 випадків відкриття бойовиками вогню. На Донбасі терористи відкривають вогонь навіть з артилерії.

За тиждень із 1 до 7 вересня ОБСЄ констатувала зменшення кількості обстрілів на Донбасі на 90% порівняно з серпнем цього року.

Читайте також: Обстріли під час режиму тиші в ОБСЄ зобразили наочно (Графік)