Бойовики готуються наступати: до лінії фронту стягують наступальне озброєння – військовий журналіст

1Бойовики готуються до широкомасшабной операції, для чого стягують до лінії фронту військову техніку наступального характеру. Про це повідомляє військовий кореспондент Роман Бочкала, новину передає Преса України.

Більше тижня журналіст знаходився на передовій і сам переконався в тому, що численна техніка бойовиків концентрується на межі буферної зони.

“На жаль, за той тиждень, що я провів у зоні АТО, дуже відчувалася зросла напруга в цьому секторі”, – відзначає Бочкала.

Військовослужбовці спостерігають постійне пересування російської техніки і дивуються з приводу наказу командування про режим припинення вогню.

“Бійці прекрасно бачать, що по ту сторону супротивник нарощує свою присутність, під’їжджають колони техніки. Артилеристи, які знаходяться зараз в районі Щастя, розповідали мені, що бачать, як до бойовиків підходить колона військової техніки, але не мають права її знищити, оскільки формально у нас перемир’я. Вони доповідають у штаб оперативного командування, а звідти йде наказ: “Спостерігайте обстановку, стежте за ситуацією”, – повідомляє військовий журналіст.

Бочкала зазначає, що така вичікувальна тактика може незабаром призвести до багатьох смертей, так як вже зараз зрозуміло, що проросійські терористи готуються до наступу.

"По суті, ми даємо бойовикам можливість зміцнитися. По техніці добре видно, до чого варто готуватися. Вона не лише оборонного, а й наступального характеру", - переконаний журналіст.

Згідно переконання Бочкали, нинішня ситуація практично ідентична тій, що була напередодні президентських виборів, коли перемир'я грало на руку політикам. В результаті перемир'я тоді довелося віддати під контроль бандформуванням багатомільйонний Донецьк, тоді ж, під час так званого «перемир'я», загинуло багато справжніх патріотів країни.

"Так, бойовики залишили Слов'янськ, але захопили Донецьк. Зараз все повторюється. Тільки тепер у мене питання: "Чим ми ще будемо жертвувати?", - вигукує журналіст.