Бойовики готуються до штурму – оточують Широкіно танками

Широкіне-вказівник - без листяБойовики зосередили близько 40 бронемашин в районі Широкіного з боку Безіменного. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив прес-секретар полку “Азов” Олександр Алфьоров.

“Вчора була спроба здійснити атаку на населений пункт Широкіно, на українські позиції, використовуючи танки. Але “сепаратистам” це не вдалося. І дійсно наші “азовці”, наша повітряна розвідка зафіксувала танки. Це правда, танки використовуються, і більше того – за нашими останніми даними, населений пункт Широкіно з боку Безіменного, тобто з боку Російської Федерації, все більше і більше оточує ворожа техніка. Тепер, якщо можна було говорити про десятки бронемашин і взагалі вантажівок, які надійшли і були під Широкіно, то сьогодні ці цифри по бронетехніці вже, очевидно, під 40 бронемашин, також вантажівок, які боєкомплекти підвозять. Тобто зосереджується велика кількість механічної сили саме в районі населеного пункту Широкіного”, – сказав він.

Читайте також. Під Широкіно відбувся танковий бій, один боєць «Донбасу» загинув — Семенченко

Нагадаємо, Семен Семенченко повідомив, що в результаті танкової атаки бойовиків на Широкіне вчора один боєць батальйону “Донбас” загинув і ще один був поранений. За його словами, танковий обстріл населеного пункту тривав всю ніч.