Бойовики готують штурм Маріуполя – командир «Азову» (Відео)

imagesДля захисту від атаки на Маріуполь, що готується російськими найманцями та військовими, командуванню АТО необхідно посилити резерви артилерії та бронетехніки. Про це заявив засновник добровольчого полку “Азов”, народний депутат України Андрій Білецький.

Інтерв’ю з ним опубліковано на полковій офіційній сторінці.

За словами Білецького більшість наявних у розпорядження полку інженерних споруд було створено “Азовом” ще у вересні 2014 року.

Але вони були залишені за наказом командування після укладення першого Мінського перемир’я, коли полк відійшов на позиції до Маріуполя.

Позиції обладнані досить якісно. На даний момент вони поглиблюються і розширюються.

Як зазначив Білецький, у фортифікаційному плані позиції укріплені добре, але сама по собі фортифікація “не стріляє”. Для утримання фортифікаційної лінії потрібна артилерія, бронетехніка.

"Так, це лінія оборони, але вона не відіграє ключової позиції, - заявив Білецький. - "Азовці" мають свою артилерію і бронетехніку, але її не достатньо, щоб утримувати лінію".

Білецький вважає, що командуванню слід тримати артилерійські резерви, а також мати бронетанкові резерви, щоб протистояти майбутнього наступу з боку збройних формувань противника.