Бойовики готують нові гарячі точки на Донбасі?

танк бойовиків дерева без листяТерористи готують танковий кулак на Луганщині – під Щастя притягли нові танки. Крім того, терористи обладнують нову лінію своєї оборони і зводять опорні пункти на окупованих територіях  Донеччини.

Як повідомив військовий експерт Дмитро Тимчук, цілу танкову групу на Луганщині терористи перекидають таємно вночі, при цьому бойові машини ідуть не своїм ходом, аби їх не почули.

“На ділянку між н. п. Раївка і Жовте бойовики підтягують бронетехніку. За останні дві доби перекинута танкова група – перекидання здійснювалася в темний час доби, “накатом” (по 4-5 танків), – повідомив Тимчук.

Читайте також: Бойовики відступили від Мар’їнки

Не втихомирюються і терористи “ДНР”. Так, почали зводити там під час перемир’я нову лінію своєї оборони, вкопуючись у землю і споруджуючи фортифікаційні будівлі.

Нашій розвідці стало відомо, що бойовики серйозно облаштовують позиції поблизу населених пунктів Василівка, Солнцево, Роздольне.

"Йде створення лінії оборони у другому ешелоні бойовиків вздовж траси на Тельманове», - повідомив Дмитро Тимчук.

Читайте також: Командувати бойовиками «ДНР» російські військові хочуть з Дебальцевого

Він додав, що в районі Роздольного бойовики зводять аж два нових своїх опорних пункти.

Розвідка зафіксувала й російську бронетехніку, яку кремлівські найманці намагалися замаскувати.

"Бойова техніка – 12 БТР і БМП поки на відкритій місцевості, а також 5 танків на різних позиціях", - йдеться у повідомленні Тимчука.