Бойовики Горлівки отримали “зарплату”, городяни не знають, куди ховатись – соцмережі

бойовик пєУ бойовиків “ДНР”, дислокованих у Горлівці, свято – їм дали “зарплату”. Тепер мешканці окупованого міста потерпають від наслідків пиятик терористів. Про це вони пишуть у спільноті “Нова Горлівка” у соцмережі.

“Орки отримали “зарплату”… Зелені тіла з червоними пиками стали “колоритною” частиною сірого пейзажу улюбленого міста”, – гірко іронізують, описуючи бойовиків, горлівчани.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі вже «зриває дах» (Фото)

Українські патріоти окупованого міста також розповідають, що звичні “манери” тверезих терористів мало відрізняються від п’яних.

Читайте також: Банду «Сомалі» розформували — «Гіві» переходить в особисте розпорядження «глави ДНР»

“БМП по Горлівці, по центру міста, стрункими колонами снують туди сюди кожен день… Окупантам, які  прописалася в ресторанно-готельному комплексі “Барнслі”, глибоко наплювати, що це центр міста, навколо житлові квартали, люди, діти….. З вітерцем, брязкотом, хвацько промчати по Рудакова, від будинку побуту до місця стоянки, по центру вулиці, нехтуючи усіма заходами безпеки, при цьому навівши страх і шок на жителів, і не дай бог, що з’явилася на шляху прямування автомобілі…І “пролетівши” маршрут, по прибуттю на місце дислокації різко гальмувати, збираючи асфальт і змітаючи “поребрики”, стало типовим для нинішньої Горлівки…” – констатують страшню дійсність життя при “ДНР” горлівчани.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі істерика: «Росія нас кидає!»