Бойовики добровільно визнають свою співпрацю із сепаратистами і здаються в СБУ (Відео)

49c11dcec6b33f9219dd3819391ceb9c1d1e4b08На Донеччині суд звільнив від кримінальної відповідальності ще одного учасника Програми Служби безпеки України «На тебе чекають вдома».

У червні 2014 року, через відсутність постійної роботи та важке матеріальне становище, мешканець Покровського району Донецької області добровільно вступив до незаконного збройного формування так званої «ДНР». Розчарувавшись у діях ватажків НЗФ, та усвідомивши, з часом, хибність свого вибору, він залишив угруповання та виїхав на територію Російської Федерації. Дізнавшись із засобів масової інформації про Програму СБУ «На тебе чекають вдома», чоловік вирішив нею скористатися.

Читайте також: На Донеччині засудили бойовика-“кагебіста

Він добровільно повідомив правоохоронні органи про всі обставини своєї участі в діяльності НЗФ та сприяв слідству у дослідженні матеріалів кримінального провадження. Мешканець Донецької області своїм прикладом довів, що Програма СБУ працює, а також закликав інших учасників НЗФ до співпраці з правоохоронними органами з метою повернення до своїх родин, повідомляє пресс-лужба СБУ.