Бойовики “ДНР” в істериці через втрату частини Донбасу – бійці ЗСУ показали свої нові позиції, обстріляні ворогом із гармат (Відео)

ф1Просування бійців ЗСУ на Донбасі ввігнало бойовиків “ДНР” в істерику – вони міряли рулеткою відстань до українських позицій, прагнучи спростувати, що українські військові підійшли на сотню метрів доокупованого Донецька.

Про це кажуть бійці 24-ї бригади ЗСУ імені Короля Данила, які зі своїх позицій під Мар’їнкою просунулись вперед до Донецька місяць тому.

Без порушення Мінських угод бійці ЗСУ зайняли нові позиції тихо – бойовики про це й не знали.

Читайте також: Бійці ЗСУ про спецоперацію з просування вперед до Донецька: «Зайшли тихо» (Відео)

Коли ж минулого тижня про просування вперед українських військових стало відомо, бойовики “ДНР” від беззилля впали в істерику і почали поливати артилерійським вогнем нові позиції українських військових, а також гатити по мирній Мар’їнці.

Читайте також: Стеля впала на підлогу: поліція повідомила про стан потерпілих від обстрілу бойовиків цивільних і почала кримінальне провадження (Фото)

Бійці 24-ї бригади ЗСУ на нових позиціях закріпились і окопались добре, тому внаслідок ворожих артобстрілів втрат серез наших військових на цих позиціях немає.

Читайте також: «Самоходки поряд зі мною поставили»: стало відомо, звідки саме з Донецька бойовики сьогодні били з САУ по Мар’їнці

Частину ж укріплень наших бійців ворог зумів пошкодити – бійці ЗСУ показали залишки снарядів крупнокаліберної артилерії, з якої бойовики б’ють по них.

Читайте також: Бійці ЗСУ після просування під Донецьком: «До кінця року дійдемо до російського кордону» (Відео)

Всі подробиці – у сюжеті ТСН