Бойовики “ДНР” третій день не можуть впоратись із наслідками глобальної надзвичайної ситуації (Відео)

ф2Окупаційна влада “ДНР” не може подолати наслідки своєї безгосподарності – воду із затопленого торгового центру в окупованому Донецьку намаються відвести третій день поспіль.

Внаслідок закриття шахт окупантами Донбасу підземні води, що піднялись, 15 липня затопили 4,5 тисяч квадратних метрів колишнього торгового центру на проспекті Київський в окупованмоу місті. Від 15 липня бойовимки намагаються цю воду відпомпати.

Як повідомляє так зване “МЧС ДНР“, станом на 7-му годину сьогоднішнього ранку від початкового затоплення на 1 метр 20 см бойовикам вдалось знизити рівень затоплення до 22-х сантиметрів. Добу тому рівень води сягав 76-ти сантиметрів.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась резонансна НП, що свідчить про початок глобальної проблеми (Фото)

Навіть якщо бойовики повністю випомпають воду із будівлі, не факт, що підземні води не затоплять її знову – підняття рівня ґрунтових вод після зупинки російськими окупантами шахт на Донбасі стало глобальною проблемою, що тільки починає даватись взнаки затопленнями.

Читайте також: Підлога, як дно акваріума: з’явились грандіозні кадри з затопленого ґрунтовими водами торгового центру на окупованому Донбасі (Фото)

Обережно – у відео риторика сепаратистів.

ф1