Бойовики “ДНР” передали українській стороні тіло “бійця ЗСУ” без внутрішніх органів (Відео)

ЧИє тіло бойовики "ДНР" передали українській стороні на Донбасі - поки невідомо
Чиє тіло бойовики “ДНР” передали українській стороні на Донбасі – поки невідомо

12 листопада на лінії розмежування на Донбасі між окупованим Дінецьком і Мар’їнкою бойовики “ДНР” передали українській стороні тіло, як вони стверджували, полоненого “бійця ЗСУ”, який начебто вкоротив собі віку в застінках російських окупантів.

Як повідомляє ТСН,  журналіст який був при передачі тіла, те, в якому стані російські окупанти передавали загиблого, уже викликало чимало запитань: тіло було дуже понівечене, без одягу і без жодних супровідних документів. Єдине, що було, – то це напис на бірці “Безпалий”.

Як заявляли бойовики, тіло належить бійцю 53-ї боригади ЗСУ Роману Беспалому, який разом зі ще сімома українськими військовими в травні цього року потрапив у полон бойовиків “ДНР”, коли українська військова вантажівка заблукала, пропустила потрібний поворот і заїхала на окуповану “ДНР” територію.

Читайте також: У полон бойовиків на Донбасі потрапили 8 бійців ЗСУ — штаб ООС

Однак в ході опізнання тіла, ані дружина, ані батько Романа Беспалого за характерними ознаками не впізнали в переданому бойовиками тілі Романа Беспалого.

Читайте також: Справа про 8 полонених бійців ЗСУ на Донбасі вийшла на рівень Президента України

Українські судмедексперти, які взялись робити розтин, виявили, що передане бойовиками тіло – без внутрішніх органів. Як припускають, російські окупанти при розтині видалили важливі органи, щоб українські судмедексперти не могли встановити причину смерті загиблого.

Читайте також: Чекали в засідці: бойовики «ДНР» показали, як взяли в полон 8 бійців ЗСУ і допит одного з них (Відео)

Не впізнав у переданому бойовиками тілі Романа Беспалого і його побратим Максим Горяїнов – екс-боєць 53-ї бригади ЗСУ, який потрапив в травні 2019 в полон разом із Беспалим і був звільнений у кінці червня цього року.

Читайте також: Медведчук привіз із полону на Донбасі полонених, до яких мають запитання українські правоохоронці (Відео)

Чиє тіло передали українській стороні бойовики “ДНР” – наразі залишається невідомим. Прояснити ситуацію зможе хіба тест ДНР, кажуть експерти.

Тим часом очевидно, що понівечене тіло з явними ознаками насильницької смерті, яке бойовики передали українській стороні, свідчить проти Росії, бо саме вона має відовідати за порушення прав людини, катування і насильницьку смерть людей, яких тримають в полоні на окупованому Донбасі бойовики-маріонетки Кремля.

Більше подробиць про обставини передачі окупантами Донбасу українській стороні невідомого тіла та несподіванки, які виявили в тілі українські судмедексперти, – у сюжеті ТСН тиждень