Бойовики атакують по всій лінії фронту – повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

сит на 21 грудняЗа добу 20 грудня російські окупанти вдесятеро збільшили кількість обстрілів на Донбасі, збільшивши і їх потужність. Сьогодні бойовики вже також відкривали вогонь по українських захисниках.

Як повідомляє Міноборони України, впродовж доби 20 грудня російські окупанти Донбасу вчинили 10 обстрілів, тоді як за добу 19 грудня був лише 1 ворожий обстріл.

Читайте також: Штаб ООС назвав втрати окупантів Донбасу: половина зі знешкоджених бойовиків була ліквідована

Всупереч Мінським і “нормандським” домовленостям про запровадження режиму тиші російські найманці продовжують нарощувати активність бойових дій.

Читайте також: У російських окупантів Донбасу за минулу добу суттєві втрати

Так, ворожі обстріли 20 грудня були практично по всій лінії фронту на Донбасі, внаслідок чого поранення отримали двоє українських військових.

При цьому російські окупанти для обстрілів учора застосували заборонені Мінськом міномети.

Читайте також: Російські снайпери на Донбасі: стало відомо, коли окупанти влаштують нове “полювання” на бійців ЗСУ і цивільних (Відео)

За перші пів доби 21 грудня, повідомляє українське  оборонне відомство, російські окупанти сьогодні вранці вже двічі відкривали вогонь, обстрілявши позиції українських військ і на Донецькому, і на Луганському фронтах.

Читайте також:Бойовики розширили географію обстрілів позицій ЗСУ на Донбасі (Мапа)

Зведені дані Міністерства оборони України про події на Донбасі на 21 грудня 2019 року: