Щастя, Станицю Луганська, Авдіївка, Мар’їнка, Маріуполь та Дебальцеве – гарячі точки АТО (Мапа)

111Інформаційно-аналітичний центр АТО оприлюднив нову МАпу АТО станом на 4 грудня.

Відповідно до Мапи, бойовики атакували сили АТО в Донецькому аеропорту, активно штурмували передмістя Маріуполь, Щастя, Станицю Луганську та Дебальцеве .

Нагадаємо,  бойовики в зоні АТО за минулу добу намагалися зробити 71 атаку на позиції військових з використанням артилерійсько-мінометного вогню та іншого озброєння. Про це повідомляє прес-центр АТО.

Повідомляється, що в зону ураження артилерії бойовиків потрапили такі населені пункти: Золоте, Попасна, Станично-Луганське, Донецький, Щастя, Трьохізбенка, Кряківка, Вільхове, Новобахмутовка, Опитне, Тоненьке, аеропорт Донецьк, Авдіївка, Новокалиново, Богданівка, Красногорівка, Зелене Поле, Степове, Піски, Кам’янка, Міус, Чорнухине, Нікішине, Артемове, Кам’янка, Дебальцеве, Вуглегірськ.

«На маріупольському напрямку сепаратисти обстріляли населені пункти: Віноградное, Талаковка, Ломакино, Водяне, , Чермалик. Українські військові посилюють заходи для боротьби із диверсійними групами противника та ворожими БПЛА у цьому районі», — зазначили в АТЦ.

Зазначено, що протягом доби артилерія сил АТО завдала 45 вогневих ударів для придушення вогневих позицій бойовиків.

 

111