Бойовику “Моторолі” відірвало пів голови – його останній радіоефір (Відео)

imagesУ мережі з’явився один з останніх радіоефірів російського найманця Мотороли, який намагався воювати з «кіборгами» з донецького аеропорту. На аудіо записі чутно, як ватажок терористичного батальйону «Спарта» роздає команди з коригування вогню.

В українському сегменті мережі активно обговорюється можлива смерть бойовика Мотороли. користувачі не приховують своєї радості з приводу загибелі розпіареного російського бандита.

«УРА! Позитивні новини! В аеропорту завалили скажену собаку-Моторолу! Собаці-собача смерть», – коментують користувачі новину.

«Мотороле осколком пів голови відірвало, не можуть точно впізнати: він ні він, кажуть, дуже схожий», – повідомляють подробиці.

Однак журналіст Андрій Цаплієнко у соцмережі закликає проявляти розсудливість, так як дана інформація поки не підтверджена офіційними джерелами.

«Поки не можемо підтвердити чутки про те, ніби Арсеній Павлов aka «Моторола» приєднався до «двохсотий». До речі, в угрупуванні «Мотороли» з’явився ряд командирів нижчого рангу, зокрема, позивний «Фікса». Швидше за все, це сорокадворічний Вердиян Олег В’ячеславович, якого два місяці поспіль шукає дочка, – пише журналіст.

У теж час, в терористичній республіці ДНР спростовують смерть Мотороли, посилаючись на слова ще одного ватажка бандитського формування – Гіві, який також брав участь у боях проти «кіборгів» на пару з Моторолою. Зокрема, Гіві заявляє, що Моторола живий і «п’є чай поруч», при цьому Гіві стверджує, що «Ніч він провів зі мною… Він з нами, з нашим колективом..»

Обережно! У відео використана обсценна лексика!

Преса України