Бойовиків лякають “суперснайперами” НАТО

У підрозділах незаконних збройних формувань «ДНР» поширюються чутки про роботу снайперів НАТО і польоти української авіації.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук.

Читайте також: Бойовики готуються наступати на Маріуполь?

За даними «Інформаційного опору», в ряді підрозділів НВФ, що займають позиції в Петровському районі Донецька (район Мар’їнки), вперто поширюються чутки про роботу з української сторони «снайперів НАТО» (американських, німецьких та країн Балтії) з високим рівнем підготовки. Ці «снайпери» нібито цілеспрямовано полюють на снайперів і командний склад НВФ.

«Навіть називаються позивні терористів, які знищені даними «суперснайперами»-іноземцями (серед них, наприклад, називається реально знищений замкомбата бандформування «Оплот» з позивним «Свая»)», – зазначає Тимчук.

Читайте також: Стало відомо, які саме російські генерали і де воювали на Донбасі

Крім цього, в «ІС» заявляють, що в «закритих» зведеннях штабу «1-го АК ДНР» проходить інформація про те, що в районах, що безпосередньо прилягають до лінії розмежування з української сторони, «відновила польоти бойова авіація України». Ця ж інформація посилено поширюється в рядах незаконних збройних формувань «1-го АК».