Бойовикам так і недовезли омріяний товар (Фото)

PM893image002

У селі Новотроїцьке затриманий легковий автомобіль, у якому нелегально перевозилося 700 кг свинини на суму близько 50 тисяч гривень. Незважаючи на першу невдалу спробу, через місяць зловмисник знову намагався збагатитися за рахунок перепродажу товару на окупованій території.

Співробітники сектора організації діяльності блокпостів постійно припиняють спроби нелегального транспортування вантажів через пункти пропуску. Однак останнім часом почастішали випадки, коли правопорушники намагаються проїхати через лінію розмежування в обхід блокпостів. Але і в цьому випадку таких «просунутих» перевізників чекає фіаско – адже правоохоронці неодноразово припиняли подібні спроби.

Читайте також: На Донеччині перекинувся автомобіль, який намагався проскочити повз блокпост

Так, 5 лютого 2016 житель села Калініне Волноваського району намагався ввести поліцейських в оману і нелегально провезти товар – 10 туш свинини, на окуповану територію. Перевізник разом з товаришем розробив план, за яким вони повинні були через поля об’їхати контрольно-пропускний пункт. Однак їм завадили правоохоронці.

Історія повторилася сьогодні, цього разу «горе-підприємець» їхав один, але нічого нового чоловік придумати не зміг. О 6.00 ранку Волноваські поліцейські затримали автомобіль «Нива», в багажнику та салоні якого в антисанітарних умовах перевозилося 7 туш свинини загальною вагою понад 700 кг на суму близько 50 тисяч гривень. При цьому ніяких документів у перевізника при собі не виявилося.

Попередньо факт кваліфіковано за ч. 1 ст. 204-3 «Порушення порядку переміщення в район або з району проведення антитерористичної операції» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає штраф від 10 до 100 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян з конфіскацією товару.

PM885image003