Бойовика, який переховувався, влаштувавшись слюсарем у школі, таки впіймали

blog_00000008

В 2014 році мешканець с. Новгородське приєднався до терористів, потім виїхав шукати кращого життя до РФ, а після звільнення рідного міста від його «побратимів» повернувся додому та влаштувався слюсарем в місцевій школі.

Однак сховатися від правоохоронців йому не вдалося. За свої дії він відповідатиме перед законом.

В 2014 році у пошуках роботи 40-річний чоловік приїхав до окупованого Донецька, де вступив до лав терористів, очікуючи хорошої зарплатні. Отримавши посаду у взводі матеріально – технічного забезпечення, новобранець розвозив провізію особовому складу ополченців на передову.

Читайте також: Охоронець одного з ватажків «ДНР» тепер сидітиме на нарах

За це отримував 3000 гривень в місяць. Через півроку служби прийшов до висновку, що служити терористам невигідно і, порвавши військовий білет «ДНР», виїхав на територію РФ у пошуках кращого життя. Однак і там його чекала невдача. Повернувшись в рідне місто, колишній учасник НЗФ влаштувався слюсарем в українському навчальному закладі. Але сховатися від правосуддя та уникнути покарання за скоєний злочин найманцю не вдасться.

В результаті слідчо-оперативних заходів колишній бойовик був виявлений та затриманий торецькими поліцейськими спільно зі співробітниками СБУ.

Попередня кваліфікація даного факту - ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (Створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років. Проводяться слідчі дії.