В України краще озброєння, Росія має нам допомогти – бойовик (Відео)

5c16c94761008305172d751032_319e0451Те, що українські Збройні сили сьогодні значно перевершують сили бандитів і терористів віртуальної «новоросії», «лнр» і «днр», визнають вже навіть самі їх командири.

Пропонуємо нашим читачам невелике відео, яке записав один з командирів терористів на Сході України з позивним «Орел», на якому він скаржиться на те, що українська армія на сьогоднішній день набагато більш якісно оснащена сучасним озброєнням.

Також «Орел» просить своїх «спонсорів» з Російської Федерації негайно допомогти сучасним зброєю та обладнанням, так як українська армія просто знищує їх.

«Ми несемо величезні втрати. Все те, що ми робимо, противник бачить. Все те, про що ми говоримо, противник чує. Ми не можемо йому нічим протистояти», – повідомив «новоросійський» терорист.

Нагадаємо читачам "Преси України", що російська путінська влада в черговий раз обдурила жителів так званих донецької та луганської "народних республік", відправивши в "гуманітарних конвоях" не продукти харчування, медикаменти і т. д., а нові сучасні гармати і боєкомплекти до них.