Бойовик “ДНР” влаштував бійню – пасинок вистрибнув із другого поверху, щоб урятуватись (Фото)

ф8Проросійські бойовики на окупованому Донбасі чинять беззаконня у всіх проявах “руского міра” – від обстрілів мирних кварталів до насилля над жінками і дітьми.

На черговий такий кримінальний злочин бойовика так званої “армії ДНР”, описаний представником окупаційної влади Горлівки, звернув увагу український блогер Necro Mancer.

Як ідеться в повідомленні, п’яний бойовик “ДНР” влаштував бійню у себе вдома в окупованій “ДНР” Горлівці.

Читайте також: Бойовик влаштував різанину на окупованому Донбасі

Що саме не сподобалось нетверезому окупанту, невідомо, однак він побив свою дружину і взявся за її 9-річного сина. Щоб врятуватись від п’яного вітчима, повідомляють джерела, пасинок вистрибнув з вікна другого поверху будинку. У дитини переламані ребра.

Читайте також: Бойовика-зрадника України на окупованому Донбасі покарала його ж дружина (Фото)

ф1

Представник "руского міра", який влаштував черговий п'яний дебош, відомий сайту "Миротворець" як 42-річний "сержант"  Роман Пронькін - командир міномета мінометної батареї 1-го батальйону 3-ї окремої мотострілецької бригади "Беркут" так званої "армії ДНР". Проти України на Донбасі цей бойовик воював із 2014 року. Про це свідчать численні фото бойовика зі зброєю. Насилля для цього представника "руского міра" - звична справа навіть по відношенню до членів його ж родини.

ф2ф4ф3ф5ф6ф7