Бойовий комбат ЗСУ звернув увагу на проблеми з інститутом громадянства в Україні і пропонує вихід

Філін - комбат Донбас-Україна Вячеслав Власенко  в походному див зліва направоВ’ячеслав Власенко (“Філін”) – командир 46-го окремого батальйону спецпризначення ЗСУ “Донбас-Україна”:

Так сталось, що на самому початку створення незалежної України було прийнято хибне рішення щодо надання громадянства України всім без виключення особам, що виявили бажання та проживали на території країни. Тому українські паспорти отримали особи, що далекі від понять українського патріотизму, розуміння цілосності та незалежності України і необхідності пріоритету української мови та Української Православної церкви Київського Патріархату.

Тому сьогодні вкрай необхідно виправити цю прикру історичну помилку, а саме: терміново прийняти Закон про підписання "Меморандому українця", в якому чітко визначити всі основні пріоритети української державності і, в першу чергу, - неухильне виконання Конституції та законів України.

Особи, що не згодні підписати зазначений "Меморандум", мають отримати статус "не громадянина України" з певним обмеженням їх громадських прав і свобод на території України.

Джерело - сторінка Власенка у Фейсбук.