Бойові дії у Донецьку: важка артилерія “працює” у всіх районах міста – мерія

1В ніч з 19 на 20 серпня залпи важкої артилерії періодично лунали по всьому Донецьку. Ранок в місті також почався з артобстрілів, повідомляє прес-служба Донецької міськради.

Як йдеться у повідомлені з посиланням на інформацію ДСНС, в результаті попадання снарядів були пошкоджені житлові будинки та споруди по вул. Соціалістичної 10 та Першотравневої 68 в Петровському районі, а також по вул.Маяковського 8, Артема 37 і 39 в місті Моспине.

Крім того, зранку від прямого попадання снаряда зруйновано будинок №36 та газопровід по вул. Аргунова на перетині з проспектом Партизанським.

“Станом на 10.00 обстановка в місті зберігається напруженою”, – йдеться у повідомлені міськради.

Однак наразі у місті працюють громадський транспорт, комунальні служби та ремонтно-відновлювальні бригади. Крім того, фахівці ПАТ "Донецькміськгаз" проводять комплекс випробувальних робіт, що передують пуску газу в газопровід високого тиску діаметром 530 і 630 мм від ГРС-1 у Ленінському районі.

Також, за повідомленням, вчора, 19 серпня було відновлено енергопостачання Верхнекальміусской фільтрувальної станції. Наразі ведуться роботи по запуску обладнання станції. Крім того, у місті вже є 27 великих ємностей для для розвезення питної води в райони, в самий найближчий час прибудуть ще 33 ємності.