Бойові дії під Докучаєвськом бойовикам обійшлись значними втратами – українські бійці нанесли удар у відповідь (Відео)

вказівник Донецьк, Слов Харків Докучаєвськ Старобешеве Амвросіїївка з км і прапором УкраїниВвечері 8 листопада під окупованим Докучаєвськом був потужний обстріл, який вели бойовики. Внаслідок відповіді сил АТО терористи  зазнали значних втрат.

У соцмережах очевидці і мешканці тамтешніх окупованих територій писали, що таких потужних бойових дій там не було давно.

Читайте також: Бойовики пустили у хід «Гради», — волонтер

ф3

Бойовики ж, як виявилось, самі спершу довго били по позиціях українських військ, а потім сили АТО були змушені відкрити вогонь у відповідь, написав у мережі український волонтер Юрій Мисягін.

ф1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також:  На Донбасі знову почались масштабні бої — соцмережі

Як з'ясувалось уже сьогодні, проросійські найманці, які самі спровокували удар у відповідь, зазнали значних втрат. Про це повідомив український медик Олександр Чернов. За його даними, у бойовиків мінімум десять загиблих, із яких четверо - російські військові.

ф2Учора ж ввечері у мережі з'явилось відео, зняте бойовиками в Докучаєвську.

На відео видно, як українські військові дають відповідь.

Троє бойовиків, які знімали це, мало самі не загинули: поряд із місцем, де вони вели зйомку, влучив боєприпас.

На відео сепаратист із чималою кількістю нецензурних слів стверджує, що трасери снарядів, мовляв, ідуть в місто з відвалу, тобто з тієї сторони, де позиції сил АТО. Далі бойовики додають: "б'ють з Дубків, через кар'єр перелітає і в місто".

Зазначимо, що про жертви серед мирних мешкацнів Докучаєвська бойовики досі не повідомили.

У Міноборони України речник штабу АТО сьогодні заявив: "Окрім традиційних районів напруження – Красногорівки, Мар’їнки та приморських рубежів, різко активізувалися окупанти, що займають Докучаєвськ та Оленівку. За інформацією розвідки, нещодавно туди привезли 5 вагонів з російськими боєприпасами. У відповідь на агресивні дії бойовиків, українські війська відкривали вогонь у відповідь."

Відео, яке зняли бойовики ввечері 8 листопада на околиці Докучаєвська.