“Боїнг” заявив про усунення проблем 737 MAX, що призвели до загибелі сотень людей

ф1Корпорація “Боїнг” заявила, що усунула проблеми в комп’ютерноюму забезпеченні лайнера 737 MAX8, через які стались дві смертельні авіакатастрофи.

Як повідомляє “Голос Америки“, корпорація-виробник літаків заявила, що оновила програмне забезпечення лайнера, через яке, найвірогідніше, і розбились два такі пасажирські літаки в Індонезії та Ефіопії.

Читайте також: Не вижив ніхто: серед жертв авіакатастрофи Боїнга в Ефіопії виявився несподіваний полковник із РФ (Відео)

Оновлення, стверджуює “Боїнг”, дозволяє запобігти звалюванню – різкому “пірнанню” літака, що загрожує втратою управління.

“Ми зробимо все від нас залежне, щоб подібні інциденти більше ніколи не відбувалися”, – заявив віце-президент і старший інженер Boeing Майк Синнет.

Читайте також: ЄС заборонив експлуатацію літаків Boeing 737 Max після авіакатастрофи в Ефіопії

Раніше система керування літаком неправильно “бачила” лінію горизонту та “виправляючи” курс літака, спрямовувала його до майже вертикального падіння.

Ручним керуванням пілоти не могли підняти ніс лайнера і він падав.

Читайте також: Лайнер ввійшов у землю під прямим кутом: українські експерти і пілоти пояснили, чому можуть падати нові Боїнги-737 (Відео)