“Бої” у Києві: біля входу до Київради билися активісти, а в залі – депутати (Відео)

загруженноеЧергова сесія Київради знову відбулася з бійками та штовханиною. Зі зламаною ручкою від вхідних дверей та штовханиною відбулося чергове засідання Київради. Мітингувальники вимагали від депутатів навести лад із парковками в столиці та звільнити корупціонерів. Київські депутати всіх слухали, штовхалися та боролися на руках, йдеться у сюжеті ТСН.

На площу перед ЦВК прориваються мітингувальники. Сил міліції вистачає на півхвилини. Після цього вхід до будівлі, де проходитиме сесія Київради, боронять молодики у спортивному та шкіряному.

Міліція намагається перехопити ініціативу та захопити контроль над вхідними дверима, але це лише додає агресії. Мітингувальники називають себе автовласниками та підприємцями, яких дістало свавілля Київтранспарксервісу.

З вимогою навести лад з парковками у столиці та звільніти корупціонерів люди блокують вхід. Штовханиною пройшло чергове засідання Київради В середині Київради теж весело. Радикальні депутати знову чубляться з провладною фракцією. Цього разу – щоб з голоса розглянути пільги для учасників АТО. Голова бюджетної комісії в бійці помітний не був, проте з синцем під оком.

“Це результат спортивних баталій а не політичних, це було на рингу на тренуванні”, – виправдовується він перед журналістами. Міський голова теж культивує серед депутатів європейські правила боротьби. “Щоб це було цивілізовано – до боксерського рингу, рукавички можемо дати, можу пару уроків надати”, – каже Віталій Кличко.

Відсьогодні мірятися силами пропонують боротьбою на руках. В армрестлінгу більшість та опозиція розійшлися нічиєю. Жінки подивились і вирішили чоловіків боронити новим міжфракційним обєднанням. “Своєрідним батальоном, жіночею сотнею будемо протистояти цім бійкам, це треба припиняти”, – каже Рена Назарова, головаміжфракційного об’єднання “Жінки Київради”.

Але депутати визнають, що бійки у Київраді до виборів у парламент навряд чи припиняться. Нагадаємо, на засідання Київради принесли стіл для армрестлінгу, аби не допустити бійок.