Боєць “Беркуту” назвав прізвища колег, які стріляли по майданівцях бойовими набоями (Відео)

Беркут на ІнститутськійКолишній беркутець у суді почав говорити і здавати своїх.

Як повідомляє”5 канал“, він назвав цілий перелік прізвищ бійців харківського “Беркуту”, які отримали бойові кулі і на Євромайдані по мирних протестантах стріляли саме ними.

Екс-“беркутівець” з Харкова Віктор Шаповалов у суді визнав свою провину, попросив вибачення та назвав прізвища колишніх колег, які отримували набої зі свинцевою картеччю замість гумових куль.

“Хочу зазначити, що помпові рушниці видавались особовому складу: Бондаренко Сергій, Рак, Міщенко, Войтенко, Білов. Це особовий склад, що був з помповими рушницями. Ще Бацкіх, Білецький, Кобець, Мацюра, Павленко, Робко, Шевченко. Особовим складом з “фортами” керував Лукаш. “Форти вперед!” – це він”, – сказав у суді екс-беркутівець.

Читайте також: Як «Беркут» розстрілював Євромайдан — відслідкували дії конкретного спецпризначенця (Відео)

Шаповалов докладно розповів, як спецпризначенці з різних областей відрізняли одне одного на Майдані у лютому 2014 року. За його словами, на шоломи ззаду клеїли різнокольорові наліпки. Адвокати стверджують, що ця інформація дасть можливість розрізнити інших причетних до поранень та вбивств євромайданівців.

Читайте також: Опубліковані фото саме тієї знайденої зброї, з якої в лютому 2014 року розстрілювали Майдан (Відео)

“Шаповалов обвинувачується у тому, що як командир підрозділу перевищив свої службові повноваження. Саме працівниками харківського”Беркуту,” як ми вважаємо, були заподіяні тілесні ушкодження 110 особам різної ступені тяжкості”, – повідомив прокурор Олександр Ковальчук.