Богдан Гаврилишин у Тернополі закликав молодь… мріяти (Відео, Фото)

богданУкраїнський, канадський і швейцарський економіст, громадський діяч і меценат, дійсний член Римського клубу, засновник міжнародного форуму в Давосі, уродженець Тернопілля Богдан Гаврилишин побував нещодавно у Тернополі.

Зустрічаючись зі студентами економічного університету, гість розповів про те, як може молодь, реалізовуючи власні мрії, збудувати успішну Україну.

Читайте також. У неділю до Львова привезуть мощі Івана Павла ІІ

– Нам треба вибрати з ефективних країн деякі складові для архітектури нашого суспільного ладу: яка має бути структура влади, яка має бути економічна система, яка має бути соціальна політика, яка має бути екологічна політика.  Ці чотири характеристики. Перше – повна політична свобода, друге – певний рівень економічного добробуту для всього населення, трете – соціальна справедливість і четверте – симбіоз з біосферою, радше – руйнація, засмічення і так далі, – вважає громадський діяч, економіст Богдан Гаврилишин.

Збудувати таку Україну може молодь, вважає Богдан Гаврилишин, і головне тут – мріяти. Докладно - у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

Читайте також. Віктора Гурняка нагородили Пластовим Залізним Хрестом – посмертно (Фото, Відео)

- Уже в 12 років у мене було дві мрії. Я хотів стати вільною людиною, аби самому вирішувати, що є правда, що є неправда, що є добро, що є зло, що є так, що є ні, що я повинен чи не повинен робити, - пригадує він. - Друга мрія, яку я мав у той час: я хотів пізнати світ. Це здійснилося.

Тернопільським студентам Богдан Гаврилишин представив свої книги “До ефективних суспільств. Дороговказ в майбутнє” і “Залишаюсь українцем”.

- Написав, щоб надати певне натхнення, щоб ви мріяли більш відважно, більш високо. Не про маленькі речі, про великі речі, і щоб ви мали більше віри в свої власні сили. Що якщо щось вирішите зробити і маєте вдосталь тої волі – навчитеся і зробите. Немає нічого, що ви не зможете зробити. Кожна людина, то не тре бути генієм, ну, трохи талану потрібно, нормальну освіту потрібно, а решта залежить від вас.

Фото - Олега Мушія після розмови із Богданом Гаврилишиним в Українському домі "Перемога"