Педофіл з Алчевська викрав 14-річну дівчину

14593349_1161164403930992_563381537_n_1_729x547

На Росії у Ставрополі оголосили в розшук неповнолітню Лізу Вальневу, яку вивіз до “ЛНР” 36-річний бойовик з Алчевська, повідомляє “Комсомольская правда“.

За даними видання бойовик “ЛНР” Іван Анцупов нещодавно приїхав до Ставрополю у справах. Там він познайомився в Інтернеті з неповнолітньою школяркою Лізою. Вона закохалася в чоловіка, зустрілася із ним та зважилася на втечу до “ЛНР”.

Читайте також: Російські окупанти в «ДНР» використовують громадський транспорт для передислокації особового складу 

Вранці 29 вересня Ліза, як зазвичай, пішла до школи. Тільки замість занять сіла разом з коханим на поїзд до Воронежа, звідки вони вдвох, як пізніше з’ясувалося, вирушили до Луганська”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою версією, вони перейшли прикордонну смугу через лісопосадки, в обхід пунктів пропуску. Батьки дівчинки подали заяву в поліцію про зникнення їхньої доньки.

У соцмережах також повідомляють, що Анцупов у Ставрополі відзначився не тільки любовними походеньками. До місцевої поліції звернулась і жінка, в якоїх він зупинявся під час свого візиту. Вона заявила, що бойовик викрав в неї золото на кругленьку суму.