Кабмін змінив умови карантину для частини шістдесятирічних (Графіка)

ф2Тотальна самоізоляція для громадян України віком понад 60 років знята – частина шістдесятирічних зможе знову ходити на роботу.

Як повідомив у Фейсбук Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, на засіданні 8 квітня Уряд України уточнив своє попереднє рішення щодо обмежувальних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу.

“На засіданні Уряду підтримали внесення змін до постанови про запобігання поширенню COVID-19. Уточнили перелік об’єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції”, – написав глава Кабміну.

Читайте також: Режим надзвичайної ситуації запроваджений в усій Україні: Кабмін на місяць посилив обмеження (Відео, Графіка)

Так, за новим рішенням Уряду, в Україні в умовах карантину мають право відновити роботу ряд підприємств сфери обслуговування, зокрема хімчистки, поштова і кур’єрська служби, а також будівельні організації і крамниці, що торгують будматеріалами.

Читайте також: Із 6 квітня заборонено: через загрозу Covid-19 Уряд України запровадив нові обмеження — Прем’єр звернувся до народу (Графіка, Відео)

Щодо самоізоляції громадян України віком понад 60 років, то, за новим рішенням Кабміну, із частини з них Уряд зняв обмеження і дозволив ходити на роботу. Зокрема, це люди віком понад 60 років, які працюють на підприємствах життєзабезпечення населених пунктів і боротьби з поширенням коронавірусу, а також військові, судді та представники влади віком понад 60 років. При виході з дому, крім маски, вони мають мати з собою відповідне службове посвідчення і документ, що засвідчує їх особу.

Прийняті 8 квітня Кабінетом міністрів зміни обмежувальних заходів карантину у графіці прем’єр-міністр Денис Шмигаль опублікував на своїй сторінці у мережі.

Читайте також: «Вести розмову почнемо в травні», — Шмигаль назвав умову послаблення карантину в Україні (Відео)

ф1