“Блискуче проведена операція”, – Мисягін розповів про успіх бійців ЗСУ на передовій Донбасу

ф2Українські військові на передовій Донбасу вистежили і розгромили велику диверсійно-розвідувальну групу російських окупантів, яка не раз намагалась прорватись на позиції бійців ЗСУ.

Про це повідомив у Фейсбук військовий волонтер Юрій Мисягін, який з метою збереження військової таємниці не конкретизував ділянку фронту і військові підрозділи ЗСУ, які брали участь у цій операції.

За повідомленням Мисягіна,  цю операцію бійці ЗСУ готували тривалий час, вивчаючи ворога і таки вистежили його, передбачивши дії російських окупантів.

Читайте також: У російських окупантів Донбасу на передовій «зник» взводний опорний пункт

Розгромили ж бойовиків два різних українських підрозділи, які брали участь у цій операції, що стала несподіванкою для російських окупантів.

“Одна команда за допомогою дрона виявила ДРГ і накрила її мінометним вогнем (звичайно, з дозволеного 82-го калібру). А інша команда відпрацювала “дуже хорошим снайперським калібром”, – розкрив подробиці волонтер.

Читайте також: «Корсар» пішов»: українські бійці знищили кулеметний розрахунок окупантів на передовій Донбасу (Відео)

Він підкреслив, що в ході цієї операції зі знищення російських окупантів на передовій Донбасу втрат серед українських військових немає, натомість шість бойовиків ліквідовано, четверо поранено.

“В результаті цієї, я вважаю, просто блискуче проведеної операції, диверсійно-розвідувальна група ворога була знищена практично повністю”, – констатував Юрій Мисягін.

Читайте також: Повний розгром: бійці ЗСУ знищили російський танк на Донбасі і укриття ворога (Відео)

ф1