“Блискуча операція”: подробиці знищення командного пункту російських окупантів на передовій Донбасу (Відео)

ф4Спецоперацію у відповідь на постійні ворожі обстріли на передовій Донбасу бійці 54-ї бригади ЗСУ готували довго та ретельно і успішно втілили за кілька хвилин.

Унаслідок спецоперації українських військ повністю знищений командний пункт ворога і знешкоджено 10 російських окупантів. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук військовий волонтер Юрій Мисягін, виклавши відео знищення  укріпрайону бойовиків.

Він підкреслив, що спецоперацію зі знищення ворожого об’єкта, розташованого на околиці селища, звідки російські окупанти вигнали всіх мешканців, тривалий час готували різні підрозділи бригади ЗСУ: “Намагалися все зробити дуже акуратно і за можливості не виявити себе”.

Читайте також: Опорний пункт вигорів дощенту: бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили передову позицію бойовиків на Донбасі. Що таке К-2 і як працює (Фото, Відео)

Коли ж настав найвдаліший момент, вдарив по ворогу спецпідрозділ “К-2” 54-ї бригади ЗСУ, уточнив Мисягін.

“Настав час “X” і операція почалася… Кілька хвилин – і від командного пункту нічого не залишилось”, –  написав волонтер, зазначивши, що разом із командним пунктом бійці 54-ї бригади ЗСУ знищили 6 бойовиків і чотирьох важко поранили.

“Блискуча операція”, – резюмував Юрій Мисягін.

Читайте також: Повний розгром: бійці ЗСУ знищили російський танк на Донбасі і укриття ворога (Відео)

Всі подробиці втілення цієї спецоперації українських військових з розгрому ворога на Донбасі видно на відео.

ф2ф3