“Блискуча операція”: бійці ЗСУ за 4 хвилини добили російських окупантів Донбасу (Відео)

ф4Військові 54-ї бригади ЗСУ провели спецоперацію, в ході якої у відповідь на постійні ворожі обстріли знищили командний пункт бойовиків на передовій Донбасу разом зі складом, військовою технікою і живою силою ворога.

Як повідомив у Фейсбук волонтер Юрій Мисягін, ця складна спецоперація різних підрозділів 54-ї бригади ЗСУ, яку вони ретельно готували довго спостерігаючи за ворогом, відбулась на Луганському фронті і складалась із двох етапів.

Після першого успішного удару по російських окупантах і розгрому їх командного пункту, бійці ЗСУ зробили вигляд, що все закінчилось. Коли ж вцілілі бойовики вибрались із укриттів, українські військові почали другий етап спецоперації, в ході якого добили укріпрайон бойовиків.

Читайте також: «Блискуча операція»: подробиці знищення командного пункту російських окупантів на передовій Донбасу (Відео)

“І знову втрати живої сили – є вбиті і поранені. І знову знищений склад. І знову неможливо сховатися: ні в відібраних у мирного населення будинках, ні в виритих окопах. Дістали всюди. Жоден об’єкт не залишився без уваги”, – написав Мисягін про втрати російських окупантів внаслідок успішних дій ЗСУ.

Український волонтер додав, що друга фаза операції українських військових для бойовиків стала фатальною, хоч тривала недовго: “4 хвилини – і операція завершилась”.

За даними українського волонтера, внаслідок цієї спецоперації українські бійці, серед іншого, знищили шістьох бойовиків і ще чотирьох поранили.

“Блискуча операція”, – так охарактеризував дії спецпідрозділу “К-2” 54-ї бригади ЗСУ зі знищення ворога Юрій Мисягін і опублікував відео другої частини цієї операції українських бійців зі знищення російських окупантів.

ф1