Блогер із Росії побував у Черкасах і поділився своїми враженнями (Відео)

фото: сайт Прочерк
фото: сайт Прочерк

31-річний блогер із сибірського міста Томськ Руслан Заплатін побував у липні в Черкасах і поділився враженнями про поїздку в своєму блозі на Youtube.

У 2016 році Руслан залишив рідний Томськ і перебрався до столиці України Києва, де одружився з українкою Любов’ю. Після переїзду він завів відеоблог «Росіянин в Україні», де спочатку розвінчував російські телеміфи про Україну, а потім почав ділитися своїми враженнями від поїздок по нашій країні.

Русланові і його дружині Любові Черкаси дуже сподобалися великою кількістю зелені і, як не дивно, архітектурою. Приємно здивували таблички та вказівники для туристів, а також туристичні маршрути з QR-кодами.

Натомість, їх прикро вразили вкрай погані дороги без розмітки і велика кількість старих тролейбусів. А найгірше враження справили практично не пристосовані для ходьби тротуари («Це – пекло!») і погана робота зливової каналізації.

Сподобалися Свято-Михайлівський собор, пам’ятник Проні Прокопівні та Галахвастову, буддійський храм Білого лотоса, Долина троянд і парк «Сосновий бір». Не сподобалися занедбаний Соборний парк і сміття, викинуте в центрі міста.

– Загалом, до Черкас варто приїжджати: тут не тільки неймовірно красива природа, вид на Дніпро, міст, а й дуже приємне місто і дружні містяни. Черкаси – це дуже ностальгічне місто, що цінується у нашому світі новомодних скляних будинків. Дуже круто! – підсумували Руслан і Любов.