Блінкен Лаврову: США захищатимуть союзників від зазіхань Росії

Ентоні Блінкен Фото – Getty Images

Сполучені штати Америки застерігають Росію від втручання в справи США та їх союзників.

Про це держсекретар США Ентоні Блінкен сказав главі зовнішньополітичного відомства Росії Сергію Лаврову в ході телефонних переговорів, повідомив Держдепартамент США.

“Держсекретар Блінкен підтвердив рішучість президента Байдена забезпечувати захист громадян США, а також твердо захищати інтереси Сполучених штатів у відповідь на дії Росії, які завдають шкоди нам або нашим союзникам”, – сказано в повідомленні Держдепу США.

В американському відомстві додали, що, сторони також обговорили підготовку міністерської зустрічі Арктичної ради, заланованої на наступний тиждень, ситуацію навколо КНДР та інші питання, що становлять взаємний інтерес США і РФ.

Читайте також: Блінкен сказав, як США захистять Україну від можливої нової військової агресії РФ (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", в ході візиту 6 травня до Києва держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив, що США і надалі допомагатимуть Україні протистояти військовій агресії Росії. Зокрема, США зараз визначають, яким саме озброєнням можуть допомогти українській армії.

Глава МЗС України в ході переговорів з держсекретарем США в Києві 6 травня повідомляв, що Україні потрібні американські контрснайперські технології та системи протиповітряної оборони.