Благодійники із США привезли сучасне обладнання для лікувальних закладів Тернопільщини (Фото)

фото: Тернопільська університетська лікарня
фото: Тернопільська університетська лікарня

 Про це повідомляється на сторінці Фейсбук Тернопільська університетська лікарня.

“Вкотре наші добрі друзі з Благодійних організацій української діаспори у США «Together for Ukraine Foundation» та «Радіологи без кордонів» передали сучасне обладнання для лікувальних закладів нашої області.

Зокрема, нове діагностичне обладнання – УЗД-апарат отримала Лановецька комунальна районна центральна лікарня, а також апарат УЗД «Toshiba», що дозволяє вивести діагностику захворювань опорно-рухового апарату на якісно новий рівень та з високою точністю виконувати УЗД-асистовані маніпуляції передали ортопедичному відділенні Тернопільської університетської лікарні”, – йдеться у дописі.

фото: Тернопільська університетська лікарня
фото: Тернопільська університетська лікарня

 «У нас багато реалізованих спільних проектів з фундаціями «Together for Ukraine Foundation» та «Радіологи без кордонів». Сподіваємося, що попереду у нас буде не менш плідна співпраця. Дякуємо, що не забуваєте про нашу лікарню. Для нас важлива ваша підтримка і водночас ми цінуємо вашу допомогу для розвитку медицини нашої області та зокрема, нашої лікарні», – зазначив генеральний директор (головний лікар) КНП «Тернопільська університетська лікарня» ТОР Василь Бліхар.