“Бєс” назвав Захарченка баригою та алкоголіком через біографію нового “мера” Горлівки (Відео)

Ватажок горлівських бойовиків Ігор Безлер (Бєс) прокоментував звільнення з посади глави окупаційної “адміністрації” Горлівки Романа Храменкова і призначення на цю посаду указом «глави ДНР» Станіслава Кіма.

«Переглянув ось таке цікаве відео. Дуже зацікавився, що за людину призначили мером в Горлівку. Став дізнаватися і багато цікавих подій з життя цього персонажа спливло. Тих подій, які це непорозуміння Кім намагається приховати», – пише Безлер на сторінці своєї дружини в соцмережі, передають Новини Донбасу.

Читайте також: Бойовики пояснили, чому в Ясиноватій люди ледь не побили Губарєва

«Афганця Віктора Тутова з Вадимом Ващенко мені довелося міняти на пункті «Чонгар». Ну і чим чорт не жартує, вийшов через певних людей і ось, що з’ясувалося – Віктор Тутов, як і Володимир Рубан, були на Майдані в складі афганської сотні. І багато в цій сотні добре пам’ятають такого кренделя як Станіслав Кім. Слова очевидця навожу як є: «отже … Кім приїхав на майдан з дніпропетровськими афганцями в тому числі з Тутовим, квартирували в афганській сотні … потім в Дніпрі зв’язався з проросійським (союз радянських офіцерів) Марченком, охороняв його мітинги … потім виник конфлікт … можливо через стрічки георгіївські, які він і його «соратники» зривали … і він зник … потім в Донецьку з’явився … Приїжджав з Ігорем Леухіним «Ніхто крім нас» Дніпро», – зазначає “Бєс”.

Читайте також: Плотницький і Захарченко готують собі «запасні аеродроми» в Росії — Стрєлков

Він наводить посилання на публікацію на запорізькому сайті, де повідомлялося: «Учасник євромайдану з Дніпропетровська Станіслав Кім переконаний: ті, хто дійсно хочуть служити своєму народові, своїй батьківщині, повинні розуміти, що несуть максимальну відповідальність за те, що відбувається. Тільки тоді в країні буде порядок». Ці слова на Євромайдані в Києві Кім і каже у відеосюжеті за 16 грудня 2013 року.

 Читайте також: «Мером» окупованої Ясинуватої став терорист, котрий перебуває у розшуку в Україні

«Те, що клоун Захарченко (продавець стегенець в генеральській кашкеті і полковницьких погонах, героїчно поранений своїм охоронцем в п’яту там, де бійців ЗСУ вже не було) разом з такою падаллю, як «Ташкент» у відкриту набиває кишені, гроблячи промисловість ДНР, що наркоту можна купити в будь-якій комендатурі в ДНР, просто зателефонувавши туди і викликати з дозою як повій по телефону, не знає тільки ледачий. А тепер до всього «букету» додається те, що барига- типу глава республіки, почав ставити на посади відвертих ворогів. Ну звичайно, що ще може придумати «вождь молодих «Захарівців» барига-недоучка, клоун Захарченко. Я висловив свою точку зору. Для всіх проплачених любителів секти алкоголіка Захарченко відповім словами О. Джемаля: «Безлер до керівництва республіки відноситься зневажливо …», – написано на сторінці ВКонтакте і в кінці підпис: І. Безлер.