Біженці з Волновахи оселилися у селі на Тернопіллі (Фото, Відео)

оснУкраїнці продовжують тимчасово переїздити із зони АТО у спокійну Тернопільську область. Допомогли наші рятувальники й родині з Волновахи.

Так, 10 вересня працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Тернопільській області надавати допомогу сім’ї, яка тиждень тому прибула  зі Сходу країни.

Читайте також. Теплі речі для бійців АТО починають збирати у Тернополі (Фото)

Ще 5 вересня рятувальники зустріли матір з 5-ма дітьми та допомогли безпечно доїхати до тимчасового помешкання. Тепер вони разом із волонтерською організацією, яка зібрала речі першої необхідності, продукти та канцелярські вироби для дітей, доправили сім’ю до автовокзалу. Звідки вони вирушили в одне із сіл Тернопільщини для подальшого проживання. Наразі люди забезпечені житлом і всім необхідним та щиро вдячні рятувальникам за надану допомогу.

Родиною опікується благодійний фонд «Вікно життя». Ось що написала у «Фейсбук» його голова Ірина Жигунова кілька днів тому: «Переселенці. Родина з Волновахи. Катерина і п’ятеро дітей: Іван, Марійка, Ян, Софія, Надія. Приїхали вчора, погодилися, щоб ми підшукали їм хату в селі. Потрібні будь-які предмети побуту: ковдри, постіль, подушки, побутова техніка. У ресурсному центрі складаємо для них одяг і взуття. Дуже позитивна і дружна родина…».