“Бюджетна ніч” у ВР вже відбулася – профільний комітет терміново розглядав законопроєкт

“Бюджетна ніч” у профільному комітеті ВР. Фото – ФБ Гевка

Верховна рада України сьогодні в пленарному режимі розглядатиме проєкт закону про головний кошторис країни на наступний рік. Щоб забезпечити цю процедуру, профільний комітет ВР працював сьогодні вночі.

Як повідомив заступник голови парламентського Комітету з питань бюджету Володимир Гевко, законопроєкт про держбюджет-2022 зі змінами до другого читання Комітет розглядав сьогодні до 3 години 10 хвилин.

За підсумками нічного засідання профільний комітет рекомендував Раді розглядати сьогодні проєкт держбюджету-2022 у пленарному режимі.

"Сьогодні о 03:10 Комітетом з питань бюджету було схвалено проект Закону України про Державний бюджет України на 2022 рік (реєстр. № 6000) у другому читанні. Вже сьогодні його буде внесено на розгляд народних депутатів в сесійну залу Верховної Ради України і Проект Закону про Державний бюджет України на 2022 рік може бути ухвалено у другому читанні та в цілому", - написав Гевко.

Читайте також: Уряд схвалив зміни до проєкту держбюджету-2022 і передає їх у ВР для другого читання

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 1 грудня проєкт закону про держбюджет на наступний рік на своєму засіданні підтримав Кабінет міністрів України.