“Я дуже задоволений”, – збірна України зіграла свій кращий матч часів Петракова, хоч і внічию (Відео, Статистика)

Збірна Болгарії увесь матч не могла впоратися з атаками збірної України. Фото – УАФ

Так добре, як у товариському матчі проти збірної Болгарії 11 листопада в Одесі, збірна України під керівництвом Олександра Петракова ще не грала. Поєдинок завершився з рахунком 1:1, але зрівняти його українським футболістам вдалося аж на 80-ій хвилині після пропущеного на 35-ій.

Загалом збірна України забивала в цьому матчі чотири рази, але тричі – з офсайду. Суддя голи не зараховував, та на бойовий настрій українських футболістів це ніяк не вливало. Збірна України продовжувала атакувати.

Болгари за всю гру зуміли лише 4 рази вдарити у бік воріт України: тричі у першому таймі і один раз – у другому. Один із цих ударів, що виглядав курйозним, завершився взяттям воріт Бущана на 35-ій хвилині. І після цього збірна України атакувати не припиняла до кінця гри. Кінцевий рахунок 1:1 ніяк не відображає якість гри, продемонстрованої командами. Збірна України тотально домінувала на полі, про що свідчить статистика матчу. Володіння м’ячем збірною України протягом гри склало 71%, а в окремі відрізки матчу сягало 80%. Весь другий тайм гра тривала на половині поля болгар.

Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Олександр Петраков заявив після матчу, що грою своїх підопічних задоволений. А що не забивали, то нехай ці незабиті голи збірної України в товариському матчі з болгарами реалізуються у матчі відбору на ЧС-2022 зі збірною Боснії і Герцеговини 16 листопада.

"Я дуже задоволений грою, кожним футболістом... В мене до хлопців немає питань. Я всім подякував, побажав удачі. Я сказав, що якщо так будемо грати з Боснією і Герцеговиною, то потрапимо на Чемпіонат світу", - сказав після матчу зі збірною Болгарії тренер збірної України Олександр Петраков.

Всі подробиці про кращий матч часів Петракова, який збірна України за повного свого домінування ледь не програла збірній Болгарії, - у відео телеканалів Футбол 1, 2, 3